JUMPING

CO JE JUMPING?
Dynamické aerobní cvičení na patentovaných trampolínách s řidítky doprovází motivující hudba a lekce vedou odborně vyškolení instruktoři. Základní myšlenka cvičení, které není jen nahodilým poskakováním na trampolíně, ale vysoce koordinovaným a propracovaným systémem.

Jumping® je dynamické cvičení na malých trampolínkách o průměru 125 cm s připevněnými madly a nosností 100kg. Zábavně si zacvičíte a shodíte nadbytečné kilogramy s našimi profesionálními a zároveň příjemně vystupujícími instruktory za doprovodu motivující hudby.

Podstatou pozitivního dopadu cvičení Jumping®, jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlivě připravené, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace cviků se na pružném výpletu trampolíny stávají nejen zábavnou, ale i velmi účinnou formou posilování fyzické a psychické odolnosti. Hlavními přínosy Jumpingu je zpevnění hlubokého břišního a zádového svalstva, zpevnění pánevního dna a samozřejmě spálení nežádoucích tuků. Toto cvičení díky měkkému plátnu, na kterém se skáče, nezatěžuje klouby.

Na jedné hodině Jumpingu spálíte 500-650kcal, což je zhruba 10 x více, než při cvičení aerobicu.

Registrovaná světová obchodní známka Jumping ® je garancí kvality a zkušeností, které jsou tradičně předávány více než deset let.

Cena: 90 kč

Odkaz na promo video: https://www.youtube.com/watch?v=zIf-MID4qLA

stažený soubor