BETTER BELLY

BETTER BELLY
Jedná se o unikátní technologii na spalování tuků na břiše a bocích. Pomocí Better Belly dokážete zefektivnit spalování tuků až o 100% a během jednoho měsíce shodit až 2 konfekční velikosti!
Normálně zůstává břicho studené i při vyšší intenzitě cvičení. To je také hlavním důvodem, proč je v oblasti břicha náročné zhubnout. S pásem Better Belly se tuk na Vašem břiše bude více zahřívat díky infračervenému záření, které zrychluje krevní oběh v těle. Tepelné zaření v Better Belly působí silou až 60°C. Protože vyvíjíte s Better Belly mírnou aerobní aktivitu, tělo musí vyvinout více úsilí, aby přesunulo teplo do jiných částí, a tím se zvýší spalování tuků na břiše až o 100%!
Better Belly Vám přináší tyto pozitivní efekty:
-stimuluje spalování tuků
-zvyšuje hodnotu bazálního metabolismu
-zlepšuje regeneraci
-zvyšuje kvalitu spánku
-pomáhá proti bolesti zad a při menstruačních bolestech
-zvyšuje pružnost svalů a kloubů
-odstraňuje toxiny z těla
Studie se skládá z 12 individuálních lekcí, kdy se cvičí na běžeckém pásu, crossovém trenažeru nebo na skupinových lekcích Alpinningu a Crossu po dobu 45 minut. 
Před začátkem studie měříme obvody bříška, boků a stehen. Velmi důležitou součástí  studie je tělesná analýza na přístroji Tanita, kterým se měří procento tělesného a viscerálního tuku, kostní hmoty, tekutin, svalové hmoty, bazální metabolismus a hodnota metabolického věku. Podle naměřených hodnot sestavujeme výživový plán na míru podle nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výživy a epigenetiky, abychom zaručili co nejlepší výsledek. Po ukončení studie analyzujeme výsledky měření a v případě zájmu je možno  za zvýhodněnou cenu v programu pokračovat.
Více informací na www.betterbelly.cz
Zkušební lekce ZDARMA! Rezervace na tel. 774 488 777 nebo pište na befreefitnessub@gmail.com nebo na facebook Be Free Fitness Uherský Brod 
 
sportschool-bodyconditioning-15051400130234